Home » Apps » Lifestyle » Tam Burada
Turkcell Tam Burada ile değer verdikleriniz her an, her yerde sizinle

Motorunuz Güvende: Turkcell Tamburada ile motorunuzun konumunu Turkcell teknolojisiyle telefonunuzdan izleyebilir, nerede olduğunu her an bilirsiniz.
En Sadık Dostunuz Her An Yanınızda: Turkcell Tam Burada Güvenli bölgeleri sayesinde sevimli dostunuz kaybolur ya da kaçarsa, anında haberiniz olur, nerede olduğunu kolayca bulursunuz.
Çanta Kaybetme Derdine Son: Turkcell Tam Burada ile kıymetli eşyalarınızı hem GPS uyduları hem de Turkcell çekim noktaları ile kolayca bulabilirsiniz.

- Turkcell teknolojisi ile her an konum izleme
- Güvenli bölge kontrolü
- Konum geçmişi & Günlük rotalar
- Uzun Pil Ömrü ve motorunuz için opsiyonel akü bağlantısı
- Su geçirmez kılıf

Uygulama, Turkcell Tamburada cihazı ve aboneliği ile birlikte çalışır. Tam Burada cihazını almak için en yakın Turkcell İletişim Merkezine gidebilirsiniz.
Turkcell full value that you provide here any time, anywhere with you
 
Confidence in your engine: the location of your engine with tambura Turkcell Turkcell technology can monitor your phone, you'll know where you are at any moment.
Your most loyal friend who is with you all: If your cute friendly thanks to Turkcell Right Here Safe Zones are lost or escape, you'll have instant news, you'll easily find where it is.
Bags trouble losing the last: Full Turkcell and GPS satellites Here you can easily find your valuables with both Turkcell inflection points.
 
- Turkcell location tracking technology, every moment
- Safety of control
- Location history & Daily routes
- Optional battery and motor connection for your Long Battery Life
- Waterproof jacket

The application works in conjunction with Turkcell tambura in device and subscription. Here you can go to the nearest full Turkcell Communication Center to get the device.

Tam Burada V1.7 Update

2016-08-02

• Android M desteği gelmiştir
Tam Burada Tags
Additional Information

Latest Versions List

Similar To Tam Burada

More From Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Reviews
0.0
0 category.All
5  0
4  0
3  0
2  0
1  0