Home » Apps » Lifestyle » AFRODITI Hair salon
AFRODITI Hair salon Icon - APKRipe.Com

AFRODITI Hair salon

2.83 For Android
0 | 0 Reviews
Vítejte ve světe prodlužování vlasů AFRODITI.
Jsme salon zaměřený na poskytování kompletních služeb v prodlužování vlasů. Naší náplní je vytvářet ženy ještě krásnější a spokojenější. Naší doménou jsou etické zdroje vlasů, kde při výkupu byla zaplacena fair trade cena a či vlasy byly darované za účelem dražby na charitativní účel. U nás naleznete velmi zajímavou nabídku pravých vlasů k prodlužování od jemných dětských nebarvených blond vlásků, po ultra hladké lesklé vlasy až po exotické kudrnaté lokny. Značka AFRODITI je již od roku 2005 spolehlivým dodavatelem, který byl u základů prodlužování vlasů.

Díky mnohaletým zkušenostem a zaměřením na kvalitu jsme schopni Vám nabídnout to dle nás to nejlepší a možnost volby. Pravé vlasy jsou komplet vystaveny na místě. Srdečný personál, který rozumí bezpečnému prodlužování vlasů a především Vám na základě zkušeností dokáže lidsky poradit. Kvalita a záruka za odvedenou práci jsou samozřejmostí. Naše kvalita je v detailech, ruční práci a individuálnímu přístupu k Vám. Jsme malý butikový salon, kadeřníci hvězd budou i Vašimi kadeřníky. Zakládáme si na lidskosti, pohodě a jednoduchosti. Jsme „baby friendly“, není problém si k nám vzít kočárek, vyhradíme si jen více času, ať se Vám přizpůsobíme.

Naše stálé několik let vracející se zákaznice a jsou nejlepší vizitkou naší práce. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vás!
Welcome to the world of hair extensions AFRODITI.
Jsme salon focused on providing complete services in hair extensions. Our task is to create women more beautiful and happier. Our specialty is the ethical source of the hair, which was paid upon purchase price and fair trade and hair were donated in order to auction for charity purpose. You find very interesting offer of real hair extensions from subtle children unpainted blond hair, ultra smooth, shiny hair to exotic curly locks. Mark AFRODITI is since 2005 a reliable supplier, who was at the base of hair extensions.

Thanks to years of experience and a focus on quality, we are able to offer it under our very best and choice. Real hair are completely exposed to spot. Courteous staff, which means safe and hair extensions mainly based on the experience you can humanly advice. Quality and warranty for their work are commonplace. Our quality is in the details, patchwork and individual approach to you. We are a small boutique salon, stylists and stars will be your hairdressers. We pride ourselves on humanity, ease and simplicity. We are "baby friendly" is not a problem to us to take the stroller, we will designate just more time to let you adapt.

Our stable for several years and returning customers are the best advertisement for our work. Thank you for your patronage and look forward to meeting you!

AFRODITI Hair salon V2.83 Update

2016-08-14

Bug fixes
AFRODITI Hair salon Tags
Additional Information

Latest Versions List

Similar To AFRODITI Hair salon

More From AppSisto
Reviews
0.0
0 category.All
5  0
4  0
3  0
2  0
1  0